_MG_5986
„Jako klíčový hráč v oblasti recyklace plastů je Recovera Využití zdrojů odborníkem v recyklaci LDPE, HDPE a PP folií nebo PVC materiálů. Naše řešení pokrývají veškeré kroky pro recyklaci druhotných surovin při splnění nejvyšších standardů.“
Michal Straka Zástupce technického ředitele pro rozvojové projekty

 

Preferujeme zajištění maximálního využití odpadu namísto jeho odstraňování. Zaměřením na materiálové využití a recyklaci odpadu přispíváme ke snižování zátěže životního prostředí a k efektivnímu využití zdrojů.

Efektivní využití zdrojů

  • pomůžeme Vám vyhledat recyklovatelné složky odpadů a stanovit postup pro jejich maximální využití,
  • přicházíme s novými řešeními v oblasti využití odpadů a recyklace,
  • najdeme pro Vás řešení na míru s cílem optimalizovat náklady na odpadové hospodářství,
  • disponujeme technologiemi, které umožňují zpracovávat nejrůznější druhy odpadů a maximálně odpad využít,
  • za vykupované suroviny platíme včas.

Naši specialisté aktivně vyhledávají možnosti materiálového využití odpadu z produkce našich zákazníků směřující k dosažení ekonomických úspor v oblasti odpadového hospodářství. Zaměřením na materiálové využití a recyklaci odpadu přispíváme ke snižování zátěže životního prostředí a k efektivnímu využití zdrojů. Disponujeme širokým spektrem moderních technologií, které umožňují recyklaci či využití různých druhů odpadů.

Řídíme celý řetězec materiálového využití odpadů, abychom zajistili efektivní recyklaci a opětovné využití, a zároveň poskytovali podporu pro další prodej.

Recyklace plastů

Za 50 let se používání plastů zvýšilo dvacetkrát a některé spotřební výrobky obsahují více než 50 různých druhů plastů. Jejich recyklace tedy představuje technologickou výzvu.

V České republice disponujeme takovými recyklačními technologiemi v našich závodech v Němčicích nad Hanou a Srní, kde přeměňujeme odpadní LDPE, HDPE a PP folie na regranulát pro opětovné využití pro výrobu fólií, plastových pytlů a dalších výrobků. Další druhy plastů třídíme a upravujeme na našich technologiích a následně spolupracujeme s prověřenými specializovanými firmami na zajištění materiálového využití.

Další zpracovávané a recyklované suroviny

Pro naše zákazníky zajišťujeme zpracování dalších běžných druhů odpadů jako:

  • papír a lepenka
  • bioodpad
  • dřevo a palety
  • kovy a elektroodpad

DALŠÍ SLUŽBY
REFERENCE
KONTAKTY